top of page
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
logo Bucksmore.jpg

Young Professionals UK-Computer Science|

Юні фахівці. Великобританія. Комп'ютерна наука

НАВЧАННЯ У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

Рівень володіння англійською мовою: B1

Вікові групи: 13-16 років

                        16-18 років

Дати: 7 липня-11 серпня (d'Overbroecks,             Oxford) 13-16 років

           7 липня-11 серпня (d'Overbroecks,               Oxford) 16-18 років

Вартість за один тиждень: £1,700

Студенти курсу "Young Professionals UK’s Computer Science" навчаються ефективно вирішувати проблеми, алгоритмічно мислити і розробляти програмний проект. Курс підходить як для початківців, так і для програмістів із середнім рівнем навичок.

Ключові моменти

Tuition.png

Максимальна к-ть студентів в групі

11

К-ть навчальних годин на тиждень

  25

Щотижневі екскурсії

2 дні в т.ч. практичне навчання

Проживання

   Надається житло та харчування

Мінімальний рівень володіння англійською мовою

  В1

Практичні заняття

Аналіз коду

Дозвілля та екскурсії

Соціальна програма - це важлива частина будь-якої літньої школи, оскільки вона надає студентам можливість соціалізуватися і практикувати мовні навички англійської мови.

Два дні на тиждень студенти братимуть участь в екскурсіях до цікавих місць по всій Великобританії. Окрім екскурсій, наш менеджер організовує програму заходів в самій літній школі.

Екскурсія

 Музей природознавства в Лондоні

Практичне навчання

Штаб-квартира Google у Великобританії

Дозвілля

різні види спорту

Дозвілля

 нічні покази фільмів

Дозвілля

боулінг

Дозвілля

  Куб (гра)

Зразок розкладу

Дати і вартість

OI240717-BC-8340.jpg

Кваліфікації викладачів

  • Носії англійської мови понад 50%

  • Викладачі Англійську мови з дипломом викладача понад 50%

  • Викладачі з науковими ступенями понад 50%

Допомога в отриманні візи

Ми не можемо подавати заявку на візу від імені студентів. Однак, школа може надати вам всі документи, необхідні для підтримки вашої візи.

Якщо ви навчаєтесь у Великобританії понад 11 місяців, ви отримаєте ідентифікаційний номер, так зване Підтвердження про Зарахування на Навчання (CAS), який вам потрібно предявити посольству Великобританії разом з Генеральним додатком Судентської Візи. Студенти, які успішно забронювали мовний курс і виплатили всі необхідні збори будуть отримувати CAS . Будь ласка, зверніть увагу, закон Великобританії передбачає, що CAS може бути видано тільки тим студентам, які мають намір продовжувати вивчення англійської мови більше 11 місяців.

Якщо ви навчаєтесь у Великобританії протягом 11 місяців або менше, ви повинні подати заявку на спеціальну гостьову візу, як називається студентською гостьовою візою. Будучи студентом-гостем, ви не зможете працювати неповний робочий день під час навчання. Якщо ви плануєте вчитися у Великобританії протягом 11 місяців або менше, запрошення буде безкоштовно надіслано на вашу домашню адресу поштою. Якщо ви хочете отримати ваші документи експрес доставкою, потрібно сплатити £ 40 при реєстрації.

Дізнайтеся більше про отримання британської візи

Авіаквитки і трансфери

Зверніть увагу - ми не бронюємо перельоти для наших студентів. Якщо ви досліджуєте витрати на авіаквитки, ми рекомендуємо використовувати Kayak.com, пошуковий механізм, який дозволяє порівняти варіанти польоту з вашої країни до Лондон в залежності від вашого бюджету, графіку і переваг.

Страхування подорожей


Навчання за кордоном без зайвих переживань з медичним страхуванням та страхуванням особистих речей Авентур . При бронюванні курсу з нами, Ви можете вибрати придбати міжнародний план страхування, який охоплює не тільки витрати на охорону вашого здоров'я, а й передбачає втрату ваших особистих речей. Ви повинні забронювати страхування заздалегідь, коли реєструєтесь.

Дізнайтеся більше про страхування подорожей

Фото

d'Overbroek's

(Оксфорд)

7 липня-11 серпня (13-16 років)

7 липня-11 серпня (16-18 років)

bottom of page