top of page

TOEFL AND IELTS

   Туроператор “Авен-Тур” є партнером багатьох навчальних закладів Великобританії, США, Канади, Австралії, Німеччини, Франції, Швейцарії, Чехії, Мальти та багатьох інших країн. Це дає нам можливість підібрати для Вас найоптимальніший курс навчання, який відповідатиме всім Вашим потребам та побажанням.

   Все більше й більше українців задумуються над тим, щоб отримати освіту в іноземному ВУЗі або попрацювати в міжнародному оточенні. Можливо, дехто навіть планує назавжди змінити своє місце проживання. Обов'язковою умовою для навчання, вивчення мови, успішної кар'єри за кордоном є здача міжнародного тесту на підтвердження рівня володіння англійською мовою.

   Туроператор “Авен-Тур” надає комплексний супровід протягом всього періоду, починаючи від здачі тесту до підготовки документів для вступу чи імміграції та бронювання авіаквитків.

   Отже, Ви задумалися про отримання міжнародного сертифікату. Як же визначити, який з сотень іспитів Вам потрібно здати? У цьому Вам допоможе Туроператор “Авен-Тур”, від Вас вимагається лише відповідь на 2 запитання:

  1. В якій країні Ви збираєтеся скористатися сертифікатом?

  2. Для чого саме Вам потрібний сертифікат?

 

   Найпопулярнішими міжнародними тестами на знання англійської мови є IELTS (Велика Британія) і TOEFL (США), кожен з яких має свої особливості.

 

   Туроператор “Авен-Тур” надає наступні послуги стосовно TOEFL та IELTS:

 

  • Вибір тесту відповідно до вимог країни чи навчального закладу

  • Консультації щодо підготовки та здачі тестів TOEFL та IELTS

  • Реєстрація на TOEFL та IELTS

  • Подальша допомога у підготовці до вступу та відкритті візи

IELTS тест складається з
TOEFL тест складається з

Пропонуємо Вам переглянути шкалу оцінювання рівня англійської мови за системами IELTS TOEFL 

Рівні IELTS, TOEFL
bottom of page