top of page

ВІЗИ

   ТОВ «Авен-Тур» здійснює свою діяльність вже 9 років (ліцензія АГ №580642 від 21.10.2011). За ці роки нашої плідної діяльності ми зуміли здобути цінний досвід співпраці як з українськими, так із іноземними партнерами по всьому світу. ТОВ «Авен-Тур» співпрацює тільки з надійними та перевіреними компаніями, тому з впевненістю може гарантувати своїм клієнтам надійність та безпеку.


   ТОВ «Авен-Тур» надає допомогу і послуги в отриманні візи в будь-який куточок світу з України.


   Якщо Ви шукаєте надійний центр візової підтримки, консультаційні центри з візових питань, або якщо вас цікавлять туристичні послуги, бронювання готелів, авіаквитків, допомога в отриманні візи а Канаду, США, Англію, шенгенська мультивіза в Європу, як отримати шенгенську візу для українців - ТОВ «Авен-Тур» зможе допомогти вам у будь-якому з цих питань.


   Одним із напрямків роботи ТОВ «Авен-Тур» є візова підтримка. Величезний досвід роботи з консульствами в Україні та за кордоном дає нам можливість допомагати навіть у найскладніших ситуаціях.


   У кожної країни є свої особливості, правила, маленькі нюанси, візові хитрощі, до кожного консульства потрібен свій підхід, так само як і до кожної людини, і це наше завдання - показати вашу життєву історію максимально привабливою для візового офіцера того чи іншого Консульства.

bottom of page