top of page

ОСВІТА ЗА КОРДОНОМ 

   У наш час все більше туристів  обирають навчання закордоном, що відкриває широкі перспективи та дає дорогу в майбутнє.

 Університети, в країнах з розвиненою економікою та високими соціальними стандартами забезпечують отримання конкурентоздатної освіти. Здобуті в таких вищих навчальних закладах знання відповідають вимогам сучасності та високо цінуються на ринку праці, що приваблює українських абітурієнтів.

   Українська молодь дедалі частіше цікавиться навчальними закладами за кордоном.

Тому перед ними постає нелегкий вибір -

  • який же саме університет обрати? 

  •  яку навчальну програму вибрати,?

  •  в яку країну  поїхати вчитися?

   Щоб втілити в життя ваші мрії менеджери ТОВ Авен-Тур підготували для Вас програму ОСВІТА ЗА КОРДОНОМ 2023

 Тому, якщо Ви хочете мати цікаву, добре оплачувану  та престижну роботу тоді навчання за кордоном саме для вас.

З ТОВ Авен-Тур ви зможете оволодіти якісними вузькоспеціалізованими знаннями, відмінними практичними навичками та вміннями  здобути цінний життєвий досвід і відповідно побудувати блискучу карєру як в Україні так і за кордоном.

Компанія ТОВ Авен-Тур пропонує широкий спектр закордонних освітніх програм. Наша спеціалізація – це вища освіта за кордоном і всі, пов’язані з нею програми навчання, орієнтовані на осіб віком від 16 років.

 

Програми для навчання за кордоном

   Серед тисячі вузів та програм важливо обрати саме ті, які зможуть розвинути ваші таланти і відповідатимуть вашим планам на майбутнє.

   Експерти компанії ТОВ Авен-Тур допоможуть Вам прийняти правильне рішення щодо навчання за кордоном.

Ми допоможемо вам обрати як основні програми зі сфери вищої освіти – бакалаврські та магістерські, так і додаткові – підготовчі курси до вступу, а також мовні курси.

   Якщо ж Вам необхідно пройти короткострокову інтенсивну підготовку з профільних предметів, пропонуємо вашій увазі короткі академічні курси за кордоном або триваліші в часі – професійні кваліфікації у сфері бухгалтерського обліку, фінансів, маркетингу тощо. Для тих, хто не має часу або можливості поїхати на навчання за кордоном, проте бажає отримати знання західного зразка, спеціалісти компанії ТОВ Авен-Тур нададуть консультаційну допомогу у виборі навчальних онлайн програм.

   ТОВ Авен-Тур може допомогти Вам у виборі програм для навчання на всіх наступних рівнях 

РІВНІ ОСВІТИ

рівні освіти

РІЗНОВИДИ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ

різновиди освітніх програм

Актуальні новини

bottom of page