top of page

Довіреність,
якщо ви перебуваєте закордоном

AdobeStock_524018015 (1).jpeg
TRO_7379_edited.jpg

Довіреність -  це письмовий документ, що видається однією особою іншій особі для представництва перед третіми особами.

 

Якщо ви знаходитеся за кордоном, а плануєте вчинити нотаріальну дію в Україні, то вам потрібно в країні перебування написати і засвідчити відповідним чином довіреність  на особу, що буде вчиняти нотаріальні дії в Україні від вашого імені.  Наприклад купівля-продаж нерухомості, автомобіля, земельної ділянки, представництво в суді, тощо.

Як оформити довіреність перебуваючи за кордоном

Оформлення довіреності в Консульстві України має свої переваги, оскільки не потребує додаткового перекладу і засвідчення в Україні. 

Перед походом в консульство ви повинні підготувати текст довіреності. Якщо вам потрібна консультація, стосовно тексту довіреності на ту чи іншу дію то звертайтеся до нас за номером телефону +380938151508

 

Видача довіреності нотаріусом 

Ви також можете звернутися за кордоном до нотаріуса і засвідчити ваш підпис на юридичному документі. Документ можна скласти українською мовою і тоді він не потребуватиме додаткового перекладу. 

Такий спосіб потребуватиме підтвердження правочину іноземного нотаріуса в Україні, зокрема апостилю і в подальшому перекладу і нотаріального посвідчення в Україні. 

Ми надаємо консультації щодо правильного оформлення документів, апостилювання, перекладу тощо. 

AdobeStock_328523611.jpeg

Якщо Вам потрібна допомога при оформленні юридичних документів - напишіть нам.

Згідно чинного законодавства, з розумінням клієнтів і професійним підходом до поставлених завдань

Любов Гнатюк

bottom of page