Young Professionals USA-International Relations & Law|

Юні фахівці. США. Міжнародні відносини і право

В Нью-Йорку розташована штаб квартира ООН, ідеальне місце для навчання за напрямом “Міжнародні відносини і право”. Даний курс - це своєрідний вступ до різних аспектів міжнародного права. Програма курсу головним чином фокусується на історичних передумовах, природі та джерелах сучасного міжнародного права. 

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

НАВЧАННЯ В США

Рівень володіння англійською мовою: В1

Вікові групи: 13-16 років

                        16-18 років

Дати: 7 липня-4 серпня 2021 р. (Leman 

           Manhatta, 13-16 років)

           7 липня-4 серпня 2021 р. (Leman   

           Manhatta, 13-16 років)

Вартість за один тиждень: $2,500

Ключові моменти

К-ть навчальних годин на тиждень

25

Максимальна к-ть студентів в групі

11

Щотижневі екскурсії

1,5 дня

Проживання

   надається житло та харчування

Мінімальний рівень володіння англійською мовою

В1

Практичне навчання

воркшопи і практичні заняття

Навчальна інформація

Програма ідеальна для студентів, які бачать своє майбутнє в галузі права чи дипломатії та мають бажання працювати в цьому напрямі в своїй державі, неурядових організаціях чи міжнародних організаціях на кшталт ООН. Студенти отримують ідеальне поєднання теоретичних та практичних занять. Щотижня студенти прямують до місця, пов'язаного з обраною ними кар'єрою та стають учасниками екскурсії “Навчання на практиці”. 

Екскурсії і "Навчання в дії"

Позашкільні дні розділені на два типи: “екскурсії” і “Навчання в дії”.  Екскурсії - це можливість відвідати відомі визначні місця в складі групи. Навчання в дії має більше навчальну ціль, оскільки студенти відвідують місця, які приносять їм справжній досвід відповідно до обраної спеціалізації. 

Екскурсія

Статуя Свободи

Екскурсія

Штаб квартира ООН

Екскурсія

Піший тур по Філадельфії 

Дозвілля

Різні види спорту

Дозвілля

Боулінг

Дозвілля

Нічний перегляд фільмів

Зразок розкладу

Дати і вартість

Кваліфікації викладачів

  • Носії англійської мови понад 50%

  • Викладачі Англійську мови з дипломом викладача понад 50%

  • Викладачі з науковими ступенями понад 50%

Допомога в отриманні візи

Ми не можемо подавати заявку на візу від імені студентів. Однак, школа може надати вам всі документи, необхідні для підтримки вашої візи.

Якщо ви навчаєтесь у Великобританії понад 11 місяців, ви отримаєте ідентифікаційний номер, так зване Підтвердження про Зарахування на Навчання (CAS), який вам потрібно предявити посольству Великобританії разом з Генеральним додатком Судентської Візи. Студенти, які успішно забронювали мовний курс і виплатили всі необхідні збори будуть отримувати CAS . Будь ласка, зверніть увагу, закон Великобританії передбачає, що CAS може бути видано тільки тим студентам, які мають намір продовжувати вивчення англійської мови більше 11 місяців.

Якщо ви навчаєтесь у Великобританії протягом 11 місяців або менше, ви повинні подати заявку на спеціальну гостьову візу, як називається студентською гостьовою візою. Будучи студентом-гостем, ви не зможете працювати неповний робочий день під час навчання. Якщо ви плануєте вчитися у Великобританії протягом 11 місяців або менше, запрошення буде безкоштовно надіслано на вашу домашню адресу поштою. Якщо ви хочете отримати ваші документи експрес доставкою, потрібно сплатити £ 40 при реєстрації.

Дізнайтеся більше про отримання британської візи

Авіаквитки і трансфери

Зверніть увагу - ми не бронюємо перельоти для наших студентів. Якщо ви досліджуєте витрати на авіаквитки, ми рекомендуємо використовувати Kayak.com, пошуковий механізм, який дозволяє порівняти варіанти польоту з вашої країни до Лондон в залежності від вашого бюджету, графіку і переваг.

Страхування подорожей


Навчання за кордоном без зайвих переживань з медичним страхуванням та страхуванням особистих речей Авентур . При бронюванні курсу з нами, Ви можете вибрати придбати міжнародний план страхування, який охоплює не тільки витрати на охорону вашого здоров'я, а й передбачає втрату ваших особистих речей. Ви повинні забронювати страхування заздалегідь, коли реєструєтесь.

Дізнайтеся більше про страхування подорожей

Фото

Leman Manhattan

(Нью-Йорк, США)

7 липня-4 серпня 2021 р.

Завантажуйте інформаційну довідку з детальнішою інформацію про літні програми від Bucksmore Education в США: