top of page
logo Bucksmore.jpg

Young Professionals USA-International Relations & Law|

Юні фахівці. США. Міжнародні відносини і право

В Нью-Йорку розташована штаб квартира ООН, ідеальне місце для навчання за напрямом “Міжнародні відносини і право”. Даний курс - це своєрідний вступ до різних аспектів міжнародного права. Програма курсу головним чином фокусується на історичних передумовах, природі та джерелах сучасного міжнародного права. 

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

НАВЧАННЯ В США

Рівень володіння англійською мовою: В1

Вікові групи: 13-16 років

                        16-18 років

Дати: 7 липня-4 серпня 2021 р. (Leman 

           Manhatta, 13-16 років)

           7 липня-4 серпня 2021 р. (Leman   

           Manhatta, 13-16 років)

Вартість за один тиждень: $2,500

Ключові моменти

Tuition.png

К-ть навчальних годин на тиждень

25

Максимальна к-ть студентів в групі

11

Щотижневі екскурсії

1,5 дня

Проживання

   надається житло та харчування

Мінімальний рівень володіння англійською мовою

В1

Практичне навчання

воркшопи і практичні заняття

Навчальна інформація

Програма ідеальна для студентів, які бачать своє майбутнє в галузі права чи дипломатії та мають бажання працювати в цьому напрямі в своїй державі, неурядових організаціях чи міжнародних організаціях на кшталт ООН. Студенти отримують ідеальне поєднання теоретичних та практичних занять. Щотижня студенти прямують до місця, пов'язаного з обраною ними кар'єрою та стають учасниками екскурсії “Навчання на практиці”. 

Екскурсії і "Навчання в дії"

Позашкільні дні розділені на два типи: “екскурсії” і “Навчання в дії”.  Екскурсії - це можливість відвідати відомі визначні місця в складі групи. Навчання в дії має більше навчальну ціль, оскільки студенти відвідують місця, які приносять їм справжній досвід відповідно до обраної спеціалізації. 

e-New-york.png

Екскурсія

Статуя Свободи

e-Study-in-action-academic-excursion-.pn

Екскурсія

Штаб квартира ООН

e-Walking-Tour.png

Екскурсія

Піший тур по Філадельфії 

e-Football.png

Дозвілля

Різні види спорту

Дозвілля

Боулінг

e-Cinema.png

Дозвілля

Нічний перегляд фільмів

Зразок розкладу

Table_1.png

Дати і вартість

0002.jpg
OI240717-BC-8340.jpg

Кваліфікації викладачів

  • Носії англійської мови понад 50%

  • Викладачі Англійську мови з дипломом викладача понад 50%

  • Викладачі з науковими ступенями понад 50%

Допомога в отриманні візи

Ми не можемо подавати заявку на візу від імені студентів. Однак, школа може надати вам всі документи, необхідні для підтримки вашої візи.

Якщо ви навчаєтесь у Великобританії понад 11 місяців, ви отримаєте ідентифікаційний номер, так зване Підтвердження про Зарахування на Навчання (CAS), який вам потрібно предявити посольству Великобританії разом з Генеральним додатком Судентської Візи. Студенти, які успішно забронювали мовний курс і виплатили всі необхідні збори будуть отримувати CAS . Будь ласка, зверніть увагу, закон Великобританії передбачає, що CAS може бути видано тільки тим студентам, які мають намір продовжувати вивчення англійської мови більше 11 місяців.

Якщо ви навчаєтесь у Великобританії протягом 11 місяців або менше, ви повинні подати заявку на спеціальну гостьову візу, як називається студентською гостьовою візою. Будучи студентом-гостем, ви не зможете працювати неповний робочий день під час навчання. Якщо ви плануєте вчитися у Великобританії протягом 11 місяців або менше, запрошення буде безкоштовно надіслано на вашу домашню адресу поштою. Якщо ви хочете отримати ваші документи експрес доставкою, потрібно сплатити £ 40 при реєстрації.

Дізнайтеся більше про отримання британської візи

Авіаквитки і трансфери

Зверніть увагу - ми не бронюємо перельоти для наших студентів. Якщо ви досліджуєте витрати на авіаквитки, ми рекомендуємо використовувати Kayak.com, пошуковий механізм, який дозволяє порівняти варіанти польоту з вашої країни до Лондон в залежності від вашого бюджету, графіку і переваг.

Страхування подорожей


Навчання за кордоном без зайвих переживань з медичним страхуванням та страхуванням особистих речей Авентур . При бронюванні курсу з нами, Ви можете вибрати придбати міжнародний план страхування, який охоплює не тільки витрати на охорону вашого здоров'я, а й передбачає втрату ваших особистих речей. Ви повинні забронювати страхування заздалегідь, коли реєструєтесь.

Дізнайтеся більше про страхування подорожей

Фото

Leman Manhattan

(Нью-Йорк, США)

7 липня-4 серпня 2021 р.

Завантажуйте інформаційну довідку з детальнішою інформацію про літні програми від Bucksmore Education в США:

bottom of page