top of page

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ


   ТОВ “Авен-Тур” прагне забезпечити бездоганне обслуговування клієнтів. У рамках цього зобов’язання ми довіряємо нашим клієнтам та відвідувачам цього сайту і розуміємо, що вони сприймають нас дуже серйозно. Ми усвідомлюємо, що саме ми несемо відповідальність за захист вашої конфіденційності, за інформацію, яка розміщена на нашому веб-сайті та процедуру збору даних на основі нашої Політики конфіденційності. Нижче описано умови користування даним сайтом та захист інформації.
Товариство з обмеженою відповідальністю “Авен-Тур”, ЄДРПОУ 37736255 (далі ТОВ “Авен-Тур” або “Компанія” з повагою ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи ( надалі “Відвідувач”, що став відвідувачем сайту

https://documents-service.net. Ми зробили усе можливе для того, щоб інформація розміщена на цьому сайті про ТОВ “Авен-Тур” була повною та достовірною. Тим не менше, ми не можемо гарантувати повноту та правильність усієї розміщеної на веб-сайті інформації. ТОВ “Авен-Тур” не несе ніякої відповідальності за помилки в змісті цього сайту. Відвідувач цього сайту погоджується з наступними Загальними правилами користування сайтом.

Загальні правила користування сайтом

   1. Авторське право
   Зміст даного сайту захищений авторським правом ТОВ “Авен-Тур”.


   2. Товарні знаки
   Логотип ТОВ “Авен-Тур” є зареєстрованим товарним знаком компанії ТОВ “Авен-Тур”. Будь-яке офіційне чи неофіційне використання цього товарного знаку без згоди компанії ТОВ “Авен-Тур” заборонене та є порушенням законодавства про товарні знаки, авторське право та інших прав інтелектуальної власності або законодавства про недобросовісну конкуренцію.

   3. Відмова від зв’язку із змістом сайтів третіх осіб
   3.1 На сторінках даного сайту містяться посилання (“гіперпосилання ”) на інші сайти, які підтримуються третіми особами та зміст яких невідомий компанії ТОВ “Авен-Тур”. Компанія сприяє доступу до таких сайтів і не несе жодної відповідальності за їхній зміст. Наші посилання на сайти третіх осіб спрямовані лише на те, щоб спростити для Вас навігацію такими сайтами. Заяви, що містяться на сторінках, на які спрямовує наш сайт, не є нашими заявами. Ми відмовляємося від зв'язку з будь-яким змістом будь-яких сайтів третіх осіб, посилання на які містяться на нашому веб-сайті. Зокрема, ми не беремо на себе відповідальності за будь-які порушення норм чинного законодавства або прав третіх осіб, які мають місце на сторінках таких сайтів.

   3.2 Що стосується сайтів, на які можна зайти із сайту компанії ТОВ “Авен-Тур”, власники цих сайтів несуть повну відповідальність за зміст цих сайтів, так само як і за продаж товарів, що пропонуються на цих сайтах, і за обробку та виконання будь-яких замовлень, отриманих через інтернет за допомогою таких сайтів.


   3.3 Компанія ТОВ “Авен-Тур” не несе жодної відповідальності за будь-яке порушення авторських прав, прав на товарні знаки або іншу інтелектуальну власність, порушення особистих немайнових прав, які мають місце на сайті, посилання на який міститься на сайті компанії ТОВ “Авен-Тур”.


   3.4 У разі винесення судового рішення або іншого правового акту стосовно угоди, контракт укладається лише між користувачем і власником відповідного сайту або іншою особою, що пропонує укласти такий контракт, у даному випадку, між компанією ТОВ “Авен-Тур” та користувачем. Просимо Вас звернути увагу на загальні умови, що пропонуються компанією, на сайт якої надане посилання.


   3.5 Веб-сайт включає в себе функції соціальних мереж, такі як посилання Facebook та віджети, такі як ""Поділитися"" або інтерактивні міні-програми, що працюють на веб-сайті. Ці функції можуть зберігати вашу IP-адресу, сторінку, яку ви відвідуєте на веб-сайті, і можуть встановити файл cookie, щоб ця функція працювала належним чином. Функції соціальних медіа та віджети розміщуються або третьою стороною або безпосередньо на веб-сайті. Ваша взаємодія з цими функціями регулюється політикою конфіденційності компанії, яка її надає.


   3.6 Ми надаємо користувачам можливість відмовитися від отримання подальших повідомлень від нас за їх запитом. Будь-ласка, скористайтеся функціями відмови від повідомлень електронної пошти, які ви отримуєте від нас, або зв'яжіться з нами, використовуючи інформацію, розміщену в нижній частині цієї веб-сторінки.

   4. Інформація, яку ми збираємо
   Використовуючи наші веб-сайти та послуги, ми можемо збирати та пропонувати вам надати нам інформацію, яка включає ваше ім'я, Прізвище, посаду, назву компанії, адресу, номер телефону та адресу електронної пошти. Ми також збираємо інформацію щодо кожного вашого візиту на наш веб-сайт, який зберігається у файлах журналів.
 
   5. Загальна відмова від відповідальності

   Хоча всі зусилля спрямовані на точне надання інформації, інформація стосовно віз, паспорта, легалізації та вимоги щодо імміграції постійно змінюються, і може з'явитися затримка, перш ніж нам буде повідомлено про такі зміни. Тому ми не можемо гарантувати повну достовірність інформації на нашому сайті у будь-який час. Ми рекомендуємо підтвердити інформацію перевізником та відповідним посольством чи консульством. Там, де надається інформація про візи після прибуття, ми завжди рекомендуємо підтвердити цю інформацію в авіакомпанії або посольстві відповідної країни перед поїздкою. Якщо ви купуєте послуги з нашого сайту, то до продажів будуть застосовуватися наші умови використання сайту Компанія ТОВ “Авен-Тур” докладає значних зусиль, щоб вберегти веб-сайт від вірусів, проте, ми не можемо гарантувати їхню повну відсутність. У зв'язку з цим ми рекомендуємо користувачам самостійно вживати заходів щодо захисту своїх комп'ютерів від вірусів (використовувати вірус-сканери) перед завантаженням документів і даних з веб-сайт компанії ТОВ “Авен-Тур”. Компанія ТОВ “Авен-Тур” не гарантує відсутність помилок або збоїв у роботі окремих опцій сайту, як і не відповідає за доступність цих опцій.

   6. Заяви довгострокового характеру та заяви про наміри 
   Розміщені на сторінках сайту заяви, що носять довгостроковий характер, базуються на останній доступній нам інформації. Проте, результати, досягнуті компанією ТОВ “Авен-Тур” у дійсності, можуть істотно відрізнятися від цих довгострокових заяв, оскільки результати залежать від цілого ряду чинників, які в ряді випадків знаходяться поза контролем компанії ТОВ “Авен-Тур”. Компанія не має наміру постійно коригувати свої довгострокові заяви, розміщені на сторінках сайту. Дані передаються третім особам виключно в рамках чинного законодавства з обробки даних, обумовлених договором.  
 
   7. Інше
   Дані Правові Положення регулюються законодавством України. В усіх передбачених законом випадках місцем розгляду суперечок стосовно цього сайту є м. Надвірна, Україна. У разі, якщо деякі положення цих Правових Положень втратять чинність, це не стосуватиметься законної сили цих Правових Положень в цілому. 

   8. Контактна інформація.

   Якщо Ви маєте будь-які питання чи занепокоєння стосовно цих умов чи сайту відвідайте нашу сторінку з контактними даними.
Буд-ласка повідомте нам про будь-яку проблему за адресою it@aven-tour.net

bottom of page