top of page

МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА З ВІЗАЖУ

12 - 14 квітня 2019

Міжнародна виставка з візажу

Нью Йорк,

Сполучені Штати Америки

   Туроператор “Авен-Тур” запрошує всіх візажисті та гримерів до США на Міжнародну Виставку Візажу, що відбудеться 12 - 14 квітня 2019 р. у Нью Йорку.

   Міжнародна виставка з візажу є найбільшим в світі святом серед візажистів та гримерів. Ця подія збирає тисячі візажистів, гримерів, продавців, виробників та ентузіастів, які обговорюють, демонструють, відкривати і збирають найкраще, що може запропонувати косметична галузь. Відвідувачі можуть вивчати техніки або експериментувати з продуктами, брати участь у навчальних курсах та демонстраціях та отримувати інформацію про секрети макіяжу.

La18_Jorday_Liberty_IMG_0335.jpg

   Саме на цій виставці фахівці діляться новими техніками гриму, новинками косметики та останніми досягненнями галузі.

 

   Кожного року на виставці проводиться конкурс «Битва пензлів», де професійні візажисти можуть спробувати свої можливості та дати волю фантазії, щоб створити неперевершений образ, який заслуговує на перемогу. 

   У 2016 році візажист телеканалу СТБ Вікторія Бессараб, яка вперше за всю історію виставки представляла Україну, посіла друге місце на конкурсі для візажистів «Битва пензлів».

 

   На виставці також будуть представлені відомі косметичні бренди та проводитимуться навчальні майстер-класи від досвідчених візажистів.

   Виставка має свій Музей, який демонструє відомі твори з фільмів, телебачення та реклами, створені лідерами галузі косметики.

La18_Atelier_Bassi_GUL_5624.jpg

   У музеї часто присутні рідкісні колекції фотографій, фільми та пам'ятні речі від спеціальних студій макіяжу. Попередні авторами стали Стівен Стен Уїнстон, Майк Хілл, W.M. Creations, Creative Character, KNB EFX Group, Chiodo Bros., Creature Effects та багато інших.

 

   Музей - це ваш шанс побачити історію макіяжу.

   Міжнародна виставка візажу триватиме 3 дні з п'ятниці, 12 квітня до неділі, 14 квітня 2019 року в Нью Йорку.

 

   Наступні виставки заплановані:

 

  • у Лондоні 17-19 травня 2019 (Велика Британія)

  • у Торонто 28-29 вересня 2019 (Канада)

 

   Візажисти та косметологи, які бажають відвідати цю виставку мають можливість не тільки здобути професійні навики та досвід, а й шанс отримати американську візу типу В1/В2, яка дасть можливість вільно відвідувати США впродовж 10 років.

   Туроператор "Авен-Тур" надає повний пакет послуг для участі у Міжнародна виставка візажу, яка відбудеться у Нью Йоркута триватиме 3 днів з 12 по 14 квітня 2019 року.

 

   Туроператор "Авен-Тур" забезпечує:

  • Реєстрацію на виставку;

  • Візову підтримку;

  • Авіапереліт;

  • Проживання у готелі категорії 3-5*;

  • Медичне страхуванн;

  • Туристичний супровід;

  • Супровід перекладача.

LA18_MUFE__XT79758.jpg
LA18_BOTB_Beauty_Group_NickW__XT70434-2.
bottom of page