МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА З ВІЗАЖУ

12 - 14 квітня 2019

Міжнародна виставка з візажу

Нью Йорк,

Сполучені Штати Америки

   Туроператор “Авен-Тур” запрошує всіх візажисті та гримерів до США на Міжнародну Виставку Візажу, що відбудеться 12 - 14 квітня 2019 р. у Нью Йорку.

   Міжнародна виставка з візажу є найбільшим в світі святом серед візажистів та гримерів. Ця подія збирає тисячі візажистів, гримерів, продавців, виробників та ентузіастів, які обговорюють, демонструють, відкривати і збирають найкраще, що може запропонувати косметична галузь. Відвідувачі можуть вивчати техніки або експериментувати з продуктами, брати участь у навчальних курсах та демонстраціях та отримувати інформацію про секрети макіяжу.

La18_Jorday_Liberty_IMG_0335.jpg

   Саме на цій виставці фахівці діляться новими техніками гриму, новинками косметики та останніми досягненнями галузі.

 

   Кожного року на виставці проводиться конкурс «Битва пензлів», де професійні візажисти можуть спробувати свої можливості та дати волю фантазії, щоб створити неперевершений образ, який заслуговує на перемогу. 

   У 2016 році візажист телеканалу СТБ Вікторія Бессараб, яка вперше за всю історію виставки представляла Україну, посіла друге місце на конкурсі для візажистів «Битва пензлів».

 

   На виставці також будуть представлені відомі косметичні бренди та проводитимуться навчальні майстер-класи від досвідчених візажистів.