top of page

ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕКСТИЛЬНИЙ ЯРМАРОК

9-10 січня 2019

Міжнародний текстильний ярмарок

Лондон

Велика Британія

TLT30.png

   Туроператор “Авен-тур” запрошує Вас взяти участь у найбільшому текстильному ярмарку Великої Британії, який відбудеться

9-10 січня 2019 року в Лондоні.

Untitled1.png
TLTF12.png
VINT5.png
Untitled19.png
Untitled6.png

 

   Лондонський текстильний ярмарок – це провідна платформа Великобританії для модних тканин, аксесуарів для одягу, прінт студій та брендових виробів. Ярмарок надає виробникам та їх агентам можливість демонструвати свою продукцію найбільш впливовим британським покупцям і дизайнерам. Шоу є однією з найвищих галузевих подій у Великій Британії, яка щороку приваблює все більше відвідувачів та учасників зі всього світу.

   Лондонський текстильний ярмарок - це захід, який забезпечує професійну та сприятливу атмосферу для розвитку бізнесу та міжнародної співпраці. 470 учасників, які щороку представляють свої досягнення у текстильній галузі, перетворили цей ярмарок на найбільшу галузеву подія у Великобританії, яку обов'язково повинні відвідувати всі професіонали та фахівці текстильної промисловості.

  Ярмарок пропонує покупцям, дистриб'юторам та дизайнерам можливість переглянути широкий асортимент текстилю з найпрестижніших текстильних фабрик Європи - все під одним дахом!

   Лондонський текстильний ярмарок залучає дизайнерів, покупців і розробників продуктів, які приходять не лише для підтримки існуючих відносин, але також працюють на розробку та розвиток нових і захоплюючих продуктів. Проводячись в Лондоні, ярмарок є не лише зручним для всіх клієнтів, але і забезпечує прекрасну можливість знайти натхненні, актуальні та спрямовані колекції.

   Вагомою частиною ярмарку є Прінт Студія, що демонструє приголомшливі колекції преміум-дизайнерів найвищої якості, будь то цифровий, ручний, графічний або вінтажний - тут ви можете показати або придбати ексклюзивні та єдині в своєму роді тканини.

   А також Вінтажний зал, що надає покупцям виняткову можливість обирати тканини з поміж найважливіших міжнародних дизайнерських колекцій.

3.png
2.png
Без імені.png

 

   У залі аксесуарів та галантереї будуть представлені найрізноманітніші елементи: ґудзики, заклепки, ремені, пряжки, шпильки, які зроблять будь який найпростіший виріб справжнім витвором мистецтва.

   Туроператор "Авен-Тур" надає повний пакет послуг для участі у Лондонському текстильному ярмарку, який відбудеться у Лондоні та триватиме 2 днів з 9 по 10 січня 2019 року.

 

   Туроператор "Авен-Тур" забезпечує:

  • Реєстрацію на ярмарок;

  • Візову підтримку;

  • Авіапереліт;

  • Проживання у готелі категорії 3*;

  • Медичне страхуванн;

  • Туристичний супровід;

  • Супровід перекладача.

bottom of page