top of page
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
logo Bucksmore.jpg

Intensive English|

Інтенсивна англійська

Захоплююча програма вивчення англійської мови. Цей курс ідеальний для студентів, які хочуть максимально покращити свої мовні навички та побувати в провідних університетах Англії. Студенти можуть обрати програму в одному з трьох всесвітньовідомих місць: Оксфорді, Кембріджі чи Лондоні.Програма навчання в указаних місцях одинакова. 

НАВЧАННЯ У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

Будь-який рівень володіння англійською мовою

Вікова група: 13-16 років

Дати: 30 червня-28 липня (King's College             London)

           30 червня-11 серпня (St Hilda's   

           College, Oxford)

           7 липня-4 серпня (Fitzwilliam   

           College, Cambridge)

Вартість за один тиждень: £1600

Ключові моменти

Tuition.png

К-ть навчальних годин на тиждень

25

Максимальна к-ть студентів в групі

11

Щотижневі екскурсії

2 дні

Проживання

   надається житло та харчування

Мінімальний рівень володіння англійською мовою

   немає мінімального рівня

Факультативні дисципліни

широкий вибір предметів

Дозвілля та екскурсії

Соціальна програма - це важлива частина будь-якої літньої школи, оскільки вона надає студентам можливість соціалізуватися і практикувати мовні навички англійської мови.

Два дні на тиждень студенти братимуть участь в екскурсіях до цікавих місць по всій Великобританії. Окрім екскурсій, наш менеджер організовує програму заходів в самій літній школі.

Екскурсія

Екскурсія по Букінгемському палацу

Екскурсія

Швидкісні катання на р. Темзі

Екскурсія

Римські руїни та музей св. Албана

Дозвілля

Похід в театр

Дозвілля

Боулінг

Дозвілля

Квести

Зразок розкладу

Дати і вартість

OI240717-BC-8340.jpg

Кваліфікації викладачів

  • Носії англійської мови понад 50%

  • Викладачі Англійську мови з дипломом викладача понад 50%

  • Викладачі з науковими ступенями понад 50%

Допомога в отриманні візи

Ми не можемо подавати заявку на візу від імені студентів. Однак, школа може надати вам всі документи, необхідні для підтримки вашої візи.

Якщо ви навчаєтесь у Великобританії понад 11 місяців, ви отримаєте ідентифікаційний номер, так зване Підтвердження про Зарахування на Навчання (CAS), який вам потрібно предявити посольству Великобританії разом з Генеральним додатком Судентської Візи. Студенти, які успішно забронювали мовний курс і виплатили всі необхідні збори будуть отримувати CAS . Будь ласка, зверніть увагу, закон Великобританії передбачає, що CAS може бути видано тільки тим студентам, які мають намір продовжувати вивчення англійської мови більше 11 місяців.

Якщо ви навчаєтесь у Великобританії протягом 11 місяців або менше, ви повинні подати заявку на спеціальну гостьову візу, як називається студентською гостьовою візою. Будучи студентом-гостем, ви не зможете працювати неповний робочий день під час навчання. Якщо ви плануєте вчитися у Великобританії протягом 11 місяців або менше, запрошення буде безкоштовно надіслано на вашу домашню адресу поштою. Якщо ви хочете отримати ваші документи експрес доставкою, потрібно сплатити £ 40 при реєстрації.

Дізнайтеся більше про отримання британської візи

Авіаквитки і трансфери

Зверніть увагу - ми не бронюємо перельоти для наших студентів. Якщо ви досліджуєте витрати на авіаквитки, ми рекомендуємо використовувати Kayak.com, пошуковий механізм, який дозволяє порівняти варіанти польоту з вашої країни до Лондон в залежності від вашого бюджету, графіку і переваг.

Страхування подорожей


Навчання за кордоном без зайвих переживань з медичним страхуванням та страхуванням особистих речей Авентур . При бронюванні курсу з нами, Ви можете вибрати придбати міжнародний план страхування, який охоплює не тільки витрати на охорону вашого здоров'я, а й передбачає втрату ваших особистих речей. Ви повинні забронювати страхування заздалегідь, коли реєструєтесь.

Дізнайтеся більше про страхування подорожей

Фото

King's College London 

(Центральний Лондон)

30 червня-28 липня 2021 р.

St Hilda's College

(Оксфорд)

30 червня-11 серпня 2021 р.

Fitzwilliam College

(Кембрідж)

7 липня - 4 серпня 2021 р.

bottom of page