top of page
 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube
logo Bucksmore.jpg

Young Leaders|

Юні лідери

"Bucksmore Young Leaders" - це провідний курс націлений на вироблення та розвиток лідерських якостей студента. Курс буде ідеальним для амбітних студентів, які перебувають в пошуку нових викликів. Розвиваючи впевненість в самих собі і в своїх мовних навичках,студенти переймають досвід від спеціально запрошених доповідачів з провідних корпорацій. Студенти також беруть участь в академічних воркшопах, які проходять в таких культових місцях як Королівські суди. 

НАВЧАННЯ У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

Рівень володіння англійською мовою: В1

Вікові групи: 13-16 років

                        16-18 років

Дати: 30 червня-4 серпня (Wadham   

           College, Oxford) 13-16 років

           30 червня-4 серпня (Wadham 

           College, Oxford) 16-18 років

Вартість за один тиждень: £1,750

Ключові моменти

Tuition.png

К-ть навчальних годин на тиждень

28

Максимальна к-ть студентів в групі

11

Щотижневі екскурсії

2 дні

Проживання

   надається житло та харчування

Мінімальний рівень володіння англійською мовою

В1

hands on learning.png

Практичне навчання

спеціально запрошені доповідачі & воркшопи

Навчальна інформація

Навчальна програма складається з теорії, інтерактивних лекцій, проектних та реальних досліджень, які підживлюють інтерес до навчання і роблять процес навчання значно цікавішим. 

Щотижневі теми

 • Політика

 • Журналістика

 • Бізнес

 • Право

 • Міжнародні відносини

Дозвілля та екскурсії

Соціальна програма - це важлива частина будь-якої літньої школи, оскільки вона надає студентам можливість соціалізуватися і практикувати мовні навички англійської мови.

Два дні на тиждень студенти братимуть участь в екскурсіях до цікавих місць по всій Великобританії. Окрім екскурсій, наш менеджер організовує програму заходів в самій літній школі.

excursion__.png

Екскурсія

Музей природознавства в Лондоні

Екскурсія

Піший тур по Кембриджу

Excursion____.png

Екскурсія

 подорож до Віндзорського замку

Дозвілля

Будь-який вид спорт на вибір

Activity_.png

Дозвілля

Нічний перегляд фільму

Дозвілля

Університетський виклик (гра)

Зразок розкладу

Дати і вартість

OI240717-BC-8340.jpg

Кваліфікації викладачів

 • Носії англійської мови понад 50%

 • Викладачі Англійську мови з дипломом викладача понад 50%

 • Викладачі з науковими ступенями понад 50%

Допомога в отриманні візи

Ми не можемо подавати заявку на візу від імені студентів. Однак, школа може надати вам всі документи, необхідні для підтримки вашої візи.

Якщо ви навчаєтесь у Великобританії понад 11 місяців, ви отримаєте ідентифікаційний номер, так зване Підтвердження про Зарахування на Навчання (CAS), який вам потрібно предявити посольству Великобританії разом з Генеральним додатком Судентської Візи. Студенти, які успішно забронювали мовний курс і виплатили всі необхідні збори будуть отримувати CAS . Будь ласка, зверніть увагу, закон Великобританії передбачає, що CAS може бути видано тільки тим студентам, які мають намір продовжувати вивчення англійської мови більше 11 місяців.

Якщо ви навчаєтесь у Великобританії протягом 11 місяців або менше, ви повинні подати заявку на спеціальну гостьову візу, як називається студентською гостьовою візою. Будучи студентом-гостем, ви не зможете працювати неповний робочий день під час навчання. Якщо ви плануєте вчитися у Великобританії протягом 11 місяців або менше, запрошення буде безкоштовно надіслано на вашу домашню адресу поштою. Якщо ви хочете отримати ваші документи експрес доставкою, потрібно сплатити £ 40 при реєстрації.

Дізнайтеся більше про отримання британської візи

Авіаквитки і трансфери

Зверніть увагу - ми не бронюємо перельоти для наших студентів. Якщо ви досліджуєте витрати на авіаквитки, ми рекомендуємо використовувати Kayak.com, пошуковий механізм, який дозволяє порівняти варіанти польоту з вашої країни до Лондон в залежності від вашого бюджету, графіку і переваг.

Страхування подорожей


Навчання за кордоном без зайвих переживань з медичним страхуванням та страхуванням особистих речей Авентур . При бронюванні курсу з нами, Ви можете вибрати придбати міжнародний план страхування, який охоплює не тільки витрати на охорону вашого здоров'я, а й передбачає втрату ваших особистих речей. Ви повинні забронювати страхування заздалегідь, коли реєструєтесь.

Дізнайтеся більше про страхування подорожей

Фото

Wadham College

(Оксфорд)

30 червня-4 серпня 2021 р. (13-16 років)

30 червня-4 серпня 2021 р. (16-18 років)

bottom of page