top of page

GREEN CARD

Що таке грін карта?
Green Card (грін карта, зелена карта) – це документ, який підтверджує дозвіл на проживання в США. Щороку проводиться державна візова інтернет лотерея, в рамках якої є можливість виграти грін карту.

Для чого потрібна грін карта?
Американська грін карта дає право її власникові жити на території країни, працевлаштуватися, володіти нерухомістю, мати медичне страхування, претендувати на стипендії в навчальних закладах, а також користуватися багатьма пільгами, якими вже користуються американські громадяни.
Відомо, що відповідний документ видається строком на 10 років, проте вже через 5 років постійного проживання на території Сполучених Штатів ви зможете претендувати на отримання громадянства.

Хто може взяти участь?
Будь-який громадянин України, який має диплом про середню освіту (10 класів школи) або двохрічний стаж роботи. Якщо виграє хтось із членів подружжя – його чоловік або жінка, а також неодружені діти до 21 року теж отримують грін карту.

В чому полягають наші послуги?
Наша компанія надає 1 вид послуг – платнезаповнення анкети
Заповнення анкети – 250 грн, для всієї сім’ї – 450 гривень (в разі виграшу – додаткова оплата – відсутня)

Які шанси виграти грін карту?
Цього року урядом США виділено близько 50000 місць, з них для України – більше 6000 місць. Шанси виграти грін карту для всіх українців абсолютно однакові, незалежно від віку, статі, сімейного стану, доходів, майна та будь-яких інших факторів.  Якщо Ви берете участь в лотереї з чоловіком або дружиною – Ваші шанси збільшуються вдвоє!

Які є ризики?
Не варто зв’язуватись з сумнівними компаніями, які надають послуги по заповненню анкети green card, тому що вони часто переподають анкети на наступні роки, а в разі якщо подати дві анкети на одну людину – то анульовуются обидві. І Ви ніколи не будете впевнені – чи подадуть Вашу анкету на наступний рік, чи ні.

Що потрібно робити, якщо вирішив взяти участь у лотереї?
Завітати в одне з наших відділень, з собою потрібно мати тільки свіже фото 5х5 см. в електронному форматі, його можна зробити у будь-якому фотоательє. Надати дані закордонного паспорту:серію, номер та дату закінчення дії паспорта.

Що робити, якщо виграв лотерею?
Загальне число віз, яке відкривається в рамках програми – 50000, тоді як переможців лотереї – 100000. Це пов’язано з тим, що не всі переможці лотереї з різних причин вирішують скористатись правом отримати грін карту. Тому при виграші треба бути готовим до швидких рішучих дій:
1.    Заповнення і відправка форм DS-260 на всіх членів сім’ї.
2.    Медогляд в центрі, рекомендованому посольством США. Вартість – 215$.
3.    Збір і переклад необхідних документів.
4.    Визначення адреси доставки паспортів.
5.    Співбесіда з консулом. Консульський збір 330$ з людини.

bottom of page