top of page

БАКАЛАВРАТ

   В наш час, щоб бути в житті успішним і впевненим у завтрашньому дні , потрібно все життя  вчитися. Прогрес треба не просто наздоганяти, а переганяти.

За сім років нашої туроператорської діяльності, ми можемо впевнено сказати Україна є найкращою  і найперспективнішою країною світу, а українці найрозумнішими. Ми хочемо, підтримати тих наших клієнтів, які прагнуть змінити своє життя на краще,саме тому ТОВ Авен-Тур пропонує Вам програму Освіта за кордоном 2008.  

   Ми підготували для Вас короткий огляд Бакалаврату закордоном, щоб ви могли краще зорієнтуватися в якому напрямку рухатися та з чого починати. 

В освітній системі більшості країн світу є два ступені вищої освіти:

  • бакалавріат ( undergraduate education)

  • магістратура ( graduate education )

   Бакалавр – це освітній ступінь, що здобувається на першому рівні вищої освіти та присуджується вищим навчальним закладом у результаті успішного виконання здобувачем вищої освіти освітньо-професійної програми, обсяг якої становить 180-240 кредитів ЄКТС.

   Тривалість навчання на бакалаврській програмі за кордоном становить 3-4 роки та залежить від обраної країни навчання, а також конкретного вузу і спеціальності. Як правило, перші два роки студенти вивчають загальні предмети, а потім ще два роки присвячують спеціальним дисциплінам по вибраному профілю.

   В більшості країн Західної Європи навчання на бакалавраті триває 4 роки. Виняток становить Велика Британія, де студенти завершують бакалаврську програму лише за 3 роки.

   Бакалаврат – це початковий етап в освітньому житті студента, на якому відбувається вибір майбутньої спеціальності. На бакалаврські програми за кордоном приймають випускників шкіл, які отримали базові знання з різних наук, проте ще не володіють вузькоспеціалізованими та професійними знаннями.

 

   Деякі навчальні заклади дають можливість пройти стажування під час навчання. В такому випадку загальний термін навчання продовжується ще на один рік. Саме тому бакалаврат за кордоном – це чудова можливість спробувати одну з обраних студентом спеціальностей і поступово здобувати профільні знання упродовж декількох років.

 

Після закінчення програми випусники отримують ступінь бакалавра.

Ступінь бакалавра ділиться на декілька видів

  • Бакалавр мистецтв (Bachelor of Arts)

  • Бакалавр наук Bachelor of Science

  • Бакалавр філософії Bachelor of Philosophy

  • Бакалавр технічних наук Bachelor of Engineering

  • Бакалавр права Bachelor of Laws

  • бакалавр медицини Bachelor of Medicine  та ін.

ОСВІТНІ РІВНІ

освіні рівні

   Особливості навчаня закордоном:

   Ключова відмінність закордонних бакалаврських програм - відсутність великого переліку дисциплін загальної направленості. На першому році навчання студенти вивчають лише декілька загальноосвітніх дисциплін, які є дотичними до обраної спеціальності. Водночас на бакалавраті за кордоном фахові предмети вивчають вже з першого року навчання. Навчальна програма кожного наступного курсу бакалаврату включає все більше спеціалізованих дисциплін, що забезпечує студентам можливість здобути глибокі профільні знання.

   Як уже зазначалося вище, бакалаврські програми за кордоном розраховані на випускників шкіл, які ще не володіють професійним досвідом та вузько-профільними знаннями. Відтак основною метою, яку визначають перед собою університети розробляючи навчальні плани, є введення студента в обрану ним галузь комплексно. Саме тому в навчальні програми балакаврату за кордоном включають значну кількість ознайомчих поїздок, практичних занять, конкурсних проектів та стажувань.

Вузи, які пропонують бакалаврські програми за кордоном , як правило, мають два способи організації навчального процесу:

організація навчального процесу

   Випускники бакалаврату закордонних університетів здобувають не лише загальні, але й насамперед грунтовні профільні знання. Це дає змогу молодим спеціалістам працювати в обраній ними сфері відразу по закінченню бакалаврської програми. За кордоном цей шлях дуже поширений. Досить часто Ви можете зустріти професіоналів в сфері бізнесу, ІТ, тощо, які мають лише освітній ступінь бакалавра. Багато іноземних компаній створюють спеціальні програми для талановитих випускників бакалаврату, основною мета яких - виховати з випускників бакалаврату майбутніх співробітників своєї організації. Такі програми, як правило, розраховані на 1-2 роки, по їх закінченню відбувається оцінювання здібностей та навичок молодого спеціаліста і приймається рішення щодо його зарахування до основного штату компанії.

Альтернативою початку професійної діяльності по завершенню бакалаврської програми за кордоном є продовження освіти на магістратурі.

умови вступу бакалаврат

   Умови вступу залежать від обраної студентом програми. Саме тому Ми запрошуємо Вас у офіс ТОВ Авен-Тур , щоб детальніше дізнатися про всі пропозиції Бакалаврату закордоном. 

Послуги, які ми надаємо 
послуги які надає Авен-тур

ТОВ Авен-Тур надає наступні послуги 

послуги які надає Авен-тур

   Процес вступу у західний вуз є досить складним, оскільки вимагає багато часу, організованості та стратегічного підходу. Саме тому, професіонали ТОВ Авен-Тур радо допоможуть Вам знайти свою стежину у широкий світ.

   Відтак аби підвищити власні шанси на зарахування до престижного вузу за кордоном, звертайтесь до спеціалістів компанії ТОВ Авен-Тур. Кожен із нас вже пройшов шлях міжнародного студента та готовий надати Вам кваліфіковану експертну допомогу. 

 

   Увага! Рекомендований термін для підготовки до вступу у вищий навчальний заклад за кордоном –1 рік до початку навчання.

   Рішення про отримання освіти за кордоном, як і вибір країни навчання та університету - надзвичайно відповідальний крок в житті. Успішність таких рішень залежить насамперед від врахування якомога більшої кількості факторів починаючи від планів на майбутнє в цілому і до таких прагматичних речей, як наявний бюджет на навчання.

   Експерти компанії підходять комплексно до процесу консультування. Підбираючи для Вас країну та університет, ми враховуємо як Ваш досвід, досягнення та побажаннями, так і те, що може запропонувати Вам кожна країна та програма. Зокрема, серед факторів, які ми аналізуємо при виборі країни навчання та програми можна виокремити такі:

bottom of page