top of page

Працевлаштування в Чехії до 90 днів

Чеська віза тип "C"

Цей тип візи відноситься до тих заявників, які планують відвідати Чеську Республіку з метою працевлаштування до 90 днів. 

Дана віза дає право громадянам України та громадянам інших країн, які легально проживають в Україні, відвідати Чеську Республіку протягом обмеженого періоду часу, що не перевищує 90 днів в 180-денний термін.

Звертаємо Вашу увагу, що для подачі документів на Шенгенську короткострокову робочу візу, заявник повинен мати всі документи з вказаним терміном перебування в зоні Шенген до 90 днів і не більше (дозвіл від уряду праці, трудовий договір і підтвердження про проживання).

Chehia.gif

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВІЗИ В ЧЕХІЮ НА 90 ДНІВ


1. Візова анкета.

- Заповнена та підписана особисто клієнтом (за неповнолітніх дітей заповнюють батьки або офіційні опікуни).
- Заповнюється латинськими буквами.

2. Паспорт або інший проїзний документ.

- Паспорт повинен бути наданий в оригіналі (інші діючі закордонні паспорти також мають бути надані).

- Копія всіх сторінок з відмітками, а також попередніми шенгенськими візами.

- Не старше 10 років (продовжені паспорти не приймаються).

- Термін дії паспорту повинен бути мінімум 3 місяці після закінчення терміну дії візи.

- Паспорт повинен мати мінімум 2 (дві) вільні сторінки.

- Оригінал та копія всіх сторінок з відмітками громадянського паспорта або оригінал та копію ID картки з оригіналом та копією довідки про реєстрацію/перебування особи.

3. Одна кольорова фотографія.

- Розмір 35 х 45 мм.
- Білий фон
- Зроблена не більше 6 місяців тому назад.

4. Оригінал медичного страхового полісу.

- Покриття 30,000 Євро.

- Франшиза по страхуванню медичних витрат – 0 Євро.

- Територія дії - всі країни Європейського Союзу.

- У разі подання документів на багаторазову візу, страховий поліс повинен покривати мінімум першу поїздку. В такому випадку у візовій анкеті має стояти третій підпис клієнта, що засвідчує необхідність мати страховий поліс для усіх майбутніх подорожей.

- При подачі документів на одноразову візу, страховий поліс повинен покривати додаткові 15 днів.

- Страховий поліс повинен бути завірений оригіналом печаті та підписом страхового агента.

УВАГА: Страховий поліс повинен бути заповнений на комп'ютері і роздрукований на принтері або ж заповнений на друкарській машинці. Страховка не буде прийнята, якщо буде заповнена від руки, а також якщо буде допущена хоча б одна помилка у паспортних даних.

5. Підтвердження мети поїздки (оригінал або копія).

- Трудовий договір з Чеської сторони.
- Дозвіл на роботу, виданий Біржею Праці Чеської Республіки, який подаеться виключно в оригіналі.
- Підтвердження проживання.

*Звертаємо Вашу увагу на те, що період перебування в документах про підтвердження мети поїздки (трудовий договір, дозвіл на роботу, підтвердження проживання) не має перевищувати 90 днів та має бути однаковим у всіх документах. Стосується подання документів до візових центірв у Львові, Ужгороді та Івано-Франківську.

*Звертаємо Вашу увагу на те, що період перебування в документах про підтвердження мети поїздки (трудовий договір, дозвіл на роботу, підтвердження проживання) не має перевищувати 90 днів та має бути однаковим у всіх документах. Стосується подання документів до візових центірв у Львові, Ужгороді та Івано-Франківську.

Згідно із Законом України «Про персональні дані» обов'язковим документів є згода на обробку персональних даних, яка підписується особисто клієнтом (за неповнолітніх дітей підпис ставить один з батьків або офіційних опікунів). Звертаємо увагу, що заявники, які подають документи через довірену особу, також повинні підготувати даний документ заздалегідь.

Консульський та сервісний збори

Консульський збір -35 €

Сервісний збір становить 400 гривень (12 Євро) з урахуванням ПДВ 20% та сплачується за кожного клієнта у касі Візового Центру у національній валюті (Гривні).

ЧАС ОПРАЦЮВАННЯ ЗАЯВИ

Заява на візу для перебування до 90 днів за Візовим кодексом зазвичай виготовляється в термін до 15 днів, але у виняткових випадках цей термін може бути продовжений до 45 днів.

Рекомендуємо подавати заяву хоча би за 15 днів до початку запланованої подорожі. Подана пізніше заява може бути не розглянута вчасно. Власники мультивіз можуть подавати заяву на наступну візу до закінчення дії попередньої при умові, що вона була видана не менше ніж на шість місяців. 

bottom of page