top of page

6 причин чому варто навчатися у літній школі Великобританії вже цього року

🇬🇧Великобританія - це прекрасна країна з безліччю можливостей для майбутніх студентів. Саме час замислитися про майбутнє Ваших дітей та забезпечити їм конкурентну перевагу на ринку праці. Літня школа у Великобританії - це чудова нагода поринути в англомовне багатонаціональне середовище. Але це далеко не єдина перевага літніх шкіл у Великобританії. 👩‍💻👨‍💻

1️⃣Можливість вивчити мову королівської сім'ї 😎

Залежно від обраної програми, літня школа триває від 1 до 6 тижнів, за цей період можна значно покращити свої мовні навички, поспілкуватися з носіями англійської і збагатити свій словниковий запас.

2️⃣Перетворити улюблений шкільний предмет на майбутню професію👩‍🎓👨‍🎓🧓

Ми разом з Bucksmore пропонуємо навчання за такими перспективними напрямами як STEM (Наука, технології, інженерія, математика), Coding, Computer Science, Intensive English, Engineering, IELTS Preparation and Robotics, Young Leaders. Кожнй курс включає стандартну програму вичення англійської мови і додаткові заняття залежно від обраної спеціалізації, а також практичні заняття.

3️⃣Цікаві екскурсії 🕍⛪️

Великобританія - країна з багатостолітньою історією, яка славиться своєю багатою культурною спадщиною. Залежно від програми, 2-3 дні виділяються на екскурсії, в рамках яких також проводяться практичні заняття.

4️⃣ Мультикультурне середовище.🤩☺️

Спілкуватися з однолітками з інших країн та навіть континентів завжди цікаво. Вміння знайти спільну мову, працювати в команді з представниками різних культур - одині із найголовніших софт скілів в сучасному світі.

5️⃣Атмосфера країни з багатовіковою історією🤓

Скільки всього ми знаємо про класичну королівську монархію, її правительку - Королеву, величні звичаї та традиції. І наскільки далекою видається нам Англія. Але освітні програми - це слушна нагода поринути в атмосферу цієї держави та розвіяти міф про примарність та недоступність Великобританії.

6️⃣Підготовка до вступу у британський ВНЗ🕍😊

Освіта у Великобританії відома своєю якістю, а диплом англійського ВНЗ вважається престижним для роботодавців в цілому світі. Але погодьтеся, доволі складно кардинально змінювати своє середовище та переїжджати на навчання в іншу країну. Тому літні школи - це прекрасна можливість дізнатися більше про країну, про її систему вищої освіти, що дозволить легше адаптуватися до таких змін.

Літня школа у Великобританії - це можливість провести канікули з користю: отримати грунтовний досвід для подальшого кар’єрного зростання та безліч незабутніх вражень, моментів і емоцій.😉☺️

📄Наші послуги:

📍Індивідуальна консультація та підбір програми у відповідності з особистими вподобаннями, вартістю, місцем розташування школи та іншими критеріями.

📍Візова підтримка, страховка, авіаквитки, трансфер.

📍Супровід під час програми у Великобританії.


😉Завітайте на наш сайт і оберіть ідеальну для себе літню програму: https://www.documents-service.net/bucksmore-education-programms


9 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page