Великобританія


Bucksmore Education з 1979 року пропонує високоякісні літні школи із вивченням англійської мови для молоді. 

У нас є центри в п'яти коледжах Оксфордського і Кембриджського університетів, а також школи-інтернати на півдні Англії.

Студентів в центрі Баксмора чекають веселі денні і вечірні заходи, включаючи екскурсії, під час яких вони постійно вдосконалюють свої знання англійської мови.

Наші програми включають класичні курси англійської мови для молодших школярів, а також більш складніші курси«Англійська плюс» і академічні курси в Кембриджському університеті.

Наші студенти живуть і вивчають Великобританію , спілкуючись англійською, з ранку і до ночі.

Bucksmore пропонує «більше», ніж стандартну школу: більше національностей; більше уроків; більше екскурсій; більше заходів; більше досвіду, які включені в ціну.

Незалежно від вашого віку, рівня володіння мовою та інтересів, Bucksmore підбере курс для вас!

Рік відкриття  1979
Акредитації 

Кваліфікації викладача

Кваліфікації викладачів

  • Носії англійської мови понад 50%

  • Викладачі Англійську мови з дипломом викладача понад 50%

  • Викладачі з науковими ступенями понад 50%

Допомога в отриманні візи

Ми не можемо подавати заявку на візу від імені студентів. Однак, школа може надати вам всі документи, необхідні для підтримки вашої візи.

Якщо ви навчаєтесь у Великобританії понад 11 місяців, ви отримаєте ідентифікаційний номер, так зване Підтвердження про Зарахування на Навчання (CAS), який вам потрібно предявити посольству Великобританії разом з Генеральним додатком Судентської Візи. Студенти, які успішно забронювали мовний курс і виплатили всі необхідні збори будуть отримувати CAS . Будь ласка, зверніть увагу, закон Великобританії передбачає, що CAS може бути видано тільки тим студентам, які мають намір продовжувати вивчення англійської мови більше 11 місяців.

Якщо ви навчаєтесь у Великобританії протягом 11 місяців або менше, ви повинні подати заявку на спеціальну гостьову візу, як називається студентською гостьовою візою. Будучи студентом-гостем, ви не зможете працювати неповний робочий день під час навчання. Якщо ви плануєте вчитися у Великобританії протягом 11 місяців або менше, запрошення буде безкоштовно надіслано на вашу домашню адресу поштою. Якщо ви хочете отримати ваші документи експрес доставкою, потрібно сплатити £ 40 при реєстрації.

Дізнайтеся більше про отримання британської візи

Авіаквитки і трансфери

Зверніть увагу - ми не бронюємо перельоти для наших студентів. Якщо ви досліджуєте витрати на авіаквитки, ми рекомендуємо використовувати Kayak.com, пошуковий механізм, який дозволяє порівняти варіанти польоту з вашої країни до Лондон в залежності від вашого бюджету, графіку і переваг.

Страхування подорожей


Навчання за кордоном без зайвих переживань з медичним страхуванням та страхуванням особистих речей Авентур . При бронюванні курсу з нами, Ви можете вибрати придбати міжнародний план страхування, який охоплює не тільки витрати на охорону вашого здоров'я, а й передбачає втрату ваших особистих речей. Ви повинні забронювати страхування заздалегідь, коли реєструєтесь.